Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Семереньківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04391829) був реорганізований і увійшов до складу Тростянецької громади

Загальні відомості Семереньківської сільської ради

Семереньківська сільська  рада  охоплює  два  населених  пункти:

• с.Семереньки (86 дворів -  199 осіб);
  • с. Поляне  (170 дворів - 347 осіб).

Всього на території сільської ради станом на 01.01.2016 року проживає - 546 чол., в тому числі:

• пенсіонерів - 239 чоловік,
  • працездатного населення -  95  чоловік,
  • школярів 39 чоловік,
  • дітей  дошкільного  віку -  32,
  • студентів - 27 чоловік.

На території сільської ради знаходиться і функціонує один виробничий підрозділ, це ТОВ агрофірма "Семереньки", яка орендує 2027,03 га ріллі, із  них землі запасу та резерву - 393,73 га, землі приватної власності - 1624,23 га, де працює на даний час - 21 чол.., спеціалізація  -  рослинництво. Вийшли з паями 18 чоловік, які обробляють 60,74 га землі.

Крім того  на  території  сільської  ради розташовані  установи:

1. Полянський  навчально -  виховний   комплекс:  загальноосвітня школа - дошкільний  навчальний  заклад 1-111  ступенів, де буде навчаться  - 49 учнів, працює - 13  чоловік  вчителів та обслуговуючий  персонал - 19 чол.
  2. Семереньківський  сільський  будинок культури  на  200  посадочних  місць.
  3. Сільська  бібліотека  с. Семереньки  з читальним  залом  на    10   чол..
  4. Сільська  бібліотека  с. Поляне   з читальним  залом  на   10   чол.. В закладах  культури  працює  4  чоловіки .
  5. ФАП  в с. Поляне  працює  -  2  чоловіка
  6. ФП  в с. Семереньки  працює - 2  чоловіка
  7. Поштове  відділення  районного  вузла  зв»язку в селі Семереньки,  працюючих   - 2 чоловіки.
  8. В  селі Семереньки та с. Поляне    працюють  магазини  приватного  підприємця    Басова Ю.Д..  Що понеділка  проводять  виїзну торгівлю  інші    приватні  підприємці.

На території  сільської  ради на сьогоднішній день проживає 18  одиноких громадяни, 2 інваліди ВВВ, 1 учасник бойових дій , 1 учасник АТО, 21 ветеран війни, 4 багатодітні сім»ї, 2 учасника Чорнобильської АЕС, 3 медичних працівника – пенсіонера, 4 педагогічних працівників – пенсіонерів.

Протягом 2016 року зберігається і розвивається  система і порядок надання соціальних послуг працівниками територіального центру одиноким непрацездатним громадянам, яких у нас  -  18 чоловік, одиноким надається понад 10 видів послуг. Виконують ці роботи 2 соціальних  працівника  Черепова Людмила Іванівна  та  Ворона Наталія Миколаївна.

Медичні  послуги населенню  сільської  ради  надають ФАП  с. Поляне  /Пелешук І.В./ та ФП  в с. Семереньки /зав. Боброва Л.М./.

На території сільської ради функціонує Полянський навчально - виховний комплекс: загальноосвітня школа 1-111 ступенів - дошкільний  навчальний  заклад, де  навчається  35  учень  та відвідує  навчально-виховний комплекс  14  дошкільнят .

На території сільської ради працюють: сільський будинок культури та 2 бібліотеки, які задовольняють культурні потреби населення і які займаються питаннями відродження, збереження та популяризації національних культурних цінностей, народних свят, обрядів, традицій декоративно-ужиткового мистецтва, розвитком самодіяльної народної творчості, краєзнавства, бібліотечної та музейної  справи, естетичним  вихованням  дітей.

На сьогодні  в будинку культури функціонують гуртки прикладного мистецтва, під керівництвом  директора будинку культури Ткаченко Валентини Іванівни та художнього керівника Конєвої Валентини Василівни.

Учні  нашої  школи  приймають  активну участь  в районних олімпіадах,  де  займають  призові  місця, займаються в гуртках при ПД та Ю, навчаються  в Тростянецькій музичній школі.

У сфері торгівлі основна увага спрямована на забезпечення населення необхідними товарами та послугами, формування сучасної інфраструктури торгівельної мережі, удосконалення функціонування ринків з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, впорядкування  виїзної  ринкової  торгівлі.

Жителів Семереньківської сільської  ради обслуговує  приватний підприємець Басов Ю.Д. та виїзна торгівля.

По Семереньківській сільській раді землі державної і приватної власності знаходяться в  оренді в ТОВ Агрофірма «Семереньки»:

- землі державної власності  (запасу та резерву) 393,73 га термін угоди оренди заключний  до 2027  року, орендна плата складає   3 відсотка;

- землі приватної власності 1624,23га термін угоди оренди заключний  до 2027  року, орендна плата з 2016 року складає 5 відсотків.

Під господарськими будівлями та дворами в межах населеного пункту 5,05 га знаходяться в  оренді в ТОВ Агрофірма «Семереньки», орендна плата складає 1,5; 3;  5 відсотка. Зареєстровані  додаткові  угоди  під  5 відсотків  на оренду земельних паїв.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування